Spotkanie z Mariuszem Urbankiem

Jakie historie i legendy związane z Wrocławiem i okolicą czytalibyśmy naszym dzieciom, gdyby nie książki Mariusza Urbanka?

 • Mostek Czarownic
 • Wrocławskich Krasnali Historie Prawdziwe
 • Baśnie Dolnego Śląska

Autora m. inn. tych książek możecie Państwo gościć w swojej bibliotece czy szkole. W ramach spotkania autorskiego przewidujemy wstęp o powstawaniu książek, czytanie kilku opowiadań, odpowiedzi na pytania, podpisywanie książek.

 

Podczas spotkania można kupować książki w promocyjnej cenie 20zł/egz. (cena det. 29,95zł/egz.).

Bliższe szczegóły i rezerwację terminów można otrzymać mailowo: emka@emka-wroc.pl lub telefonicznie: 606-872-879

Zapraszamy na Wrocławskie Promocje Dobrej Książki, podczas których autor podpisuje swoje książki. Szczegóły w prasie i Internecie 2-3 tygodnie przed imprezą.

Spotkanie z Justyną Rapacz

Proponujemy spotkanie autorskie z Justyną Rapacz, autorką książek:

 • Szlakiem Wrocławskich Legend
 • Wrocławski Szlak Młodego Turysty
 • WROCŁAW poznaję, maluję, zgaduję

Justyna Rapacz jest przewodnikiem miejskim po Wrocławiu, zna wszystkie najciekawsze miejsca i wydarzenia związane z naszym miastem. Swoją wersję wrocławskich legend napisała w formie wierszowanej.  Jak do tej pory we Wrocławiu podobna książka jeszcze się nie ukazała. Autorka ma niezwykle dobry kontakt z dziećmi, potrafi zaciekawić, swoją wiedzą skutecznie zainspirować dzieci do odkrywania wrocławskich tajemnic.

 

Spotkanie trwa około godziny wg następującego planu:

 1. Wprowadzenie (przedstawienie gościa);
 2. Jak powstaje książka;
 3. Jak powstała książka "Szlakiem Wrocławskich Legend";
 4. Autorskie odczytanie 2-3 opowiadań;
 5. Pytania uczestników - odpowiedzi autorki;
 6. Autorskie podpisywanie książki.

 

 

Bliższe szczegóły i rezerwację terminów można otrzymać mailowo: emka@emka-wroc.pl

lub telefonicznie: 606-872-879.

Zapraszamy na Wrocławskie Promocje Dobrej Książki, na których autorka podpisuje swoje książki. Szczegóły w prasie i Internecie 2-3 tygodnie przed imprezą.

Spotkanie z Izabelą Przepiórkiewicz

     Autorka najnowszej książki "Zagadkowy Wrocław"  z pasją uczy dzieci miłości do Wrocławia, kształtując w nich poczucie tożsamości regionalnej i narodowej. Uwielbia pracę z dziećmi, jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej oraz regionalnej. Doradca metodyczny WCDN-u, główny organizator corocznych konkursów o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale" dla klas drugich i trzecich SP. Współautorka programów wychowania regionalnego...

     O to, co jeszcze robi Iza Przepiórkiewicz i jak to wszystko jest w stanie pogodzić, można ją osobiście zapytać zapraszając na spotkanie autorskie.

 

 

Bliższe szczegóły i rezerwację terminów można otrzymać mailowo: emka@emka-wroc.pl lub telefonicznie: 606-872-879.

Zapraszamy na Wrocławskie Promocje Dobrej Książki, na których autorka podpisuje swoje książki. Szczegóły w prasie i Internecie 2-3 tygodnie przed imprezą.

Spotkanie z Krzysztofem Głuchem

          Spotkania polecane szczególnie dla przedszkoli i klas zerowych SP. Niesamowicie barwne, dynamiczne i efektowne. Na spotkania zabieram bowiem krasnoludkowe stroje, w które dzieci bardzo chętnie się ubierają. Jest oczywiście temat jak powstaje książka, jak powstała książka Szlakiem Wrocławskich Krasnali, są pytania dzieci - odpowiedzi autora. Ale przede wszystkim jest przednia zabawa. "Idziemy" bowiem wg książki Szlakiem Krasnali (tak, tak w sali!) i wykonujemy różne zadania. Możemy poczuć się jak na prawdziwej wycieczce.

(Preferowane grupy 20-25 dzieci). 

 

          

                Korzyści?

 • Spotkanie z autorem książki
 • Doskonała zabawa w krasnoludkowym przebraniu
 • Pamiątka w postaci książki i kolorowanki
 • ...

Serdecznie zapraszam. W razie pytań/wątpliwości proszę o kontakt: emka@emka-wroc.pl lub 606-872-879